woordje

Beste scouts, gidsen, ouders en sypmathisanten,

Blij dat jullie de weg hebben gevonden naar onze splinternieuwe site, speciaal gemaakt voor ons jaarlijkse feestweekend, verwelkomen we jullie.

We sluiten opnieuw een bruisend jaar scouting af met onze alom bekende scoutsfeesten. Dit jaar echter, hebben we enkele kleine wijzigingen aangebracht in ons programma.

Als u straks even gaat rondneuzen door de site, zal u zien dat we ervoor gekozen hebben om u een gevarieerd programma aan te bieden. Een programma dat rekening houdt met het gezegde ‘voor elk wat wils’.

Vrijdag blijven we u verwennen met onze mosselavond en kan u zich het hoofd komen breken over de vragen tijdens de quiz. Nadien kan u dan even uitblazen op ons openluchtterras.

Op zaterdag staat ons team in kilt klaar om u te ontvangen voor onze 16e Highlandgames. Tijdens deze noeste strijd is er doorlopend mogelijkheid tot het consumeren van een frietje met bijhorende snack of kan u op ons openluchtterras genieten van een streekbiertje of een andere frisse drank. Bij het zakken van de zon verhuist de activiteit dan naar onze binnenkoer alwaar de conducteurs uw boardingpass zullen controleren om u toe te laten op onze openluchtfuif ‘Back on Track’. Ambiance verzekerd.

Zondag wordt het een dag voor jong en oud(er).
’s morgens start de fietszoektocht met aansluitend de familiebarbecue.
Is fietsen niet echt uw ding, kan u even rondneuzen in ons actief tentenkamp. Of kan u genieten van een wijntje bij onze degustatiebar.
Nadat iedereen voldaan is, worden de kampfoto’s van zoon –of dochterlief u gepresenteerd op groot scherm.
Doorlopend hebben weerom ons openluchtterras en kan u vandaag genieten van een pannenkoek en/of een verfrissend roomijsje.

Wij hopen dat het bovenstaande u geprikkeld heeft om eens een kijkje te komen nemen en zullen u dan ook met open armen ontvangen. Noteer dus alvast in de agenda “20-22 augustus 2010 – Scoutsfeesten Zele” en klik gerust even rond op de rest van de website.

Tot binnenkort en een stevige linker,

Scouts en Gidsen Zele